O mně

Kdo jsem?

Jsem žena narozená ve znamení Ryb (1979*), celý život jsem vyhledávána jako vrba, která vyslechne příběhy a trable všech kdo to potřebují. Celá léta jsem se snažila lidem pomáhat, jak jen jsem mohla, ale na hodně příběhů a trablí jsem pomoc neznala. Od roku 2009 se zajímám o Numerologii, která je mým velikým koníčkem stále, leccos osvětlí, ale nenastartuje změnu.

Jednou se ke mně donesla informace o metodě kineziologie One Brain – metodě jednotného mozku, která pomůže najít a vysvětlit vznik starých nevyhovujících systémů chování a jednání, umí je vyrušit a přeměnit a tím nastartovat novou životní cestu každého, kdo o to stojí. Sama se sebou jsem zašla k terapeutce Mgr. Markétě Humplíkové, která za pomocí této metody nastartovala mojí přeměnu a pomohla mi najít sebe sama a svou další životní cestu, za což jí zde velmi děkuji.

Nepopírám, nebylo to jednoduché, trvalo téměř rok a půl, než jsem se zbavila atopického ekzému na rukou, který jsem měla od dětství a pro lékaře byl atopický – tedy nevyléčitelný. Ale za tu námahu to stálo – něco co se vás drží přes 35 let zuby nehty, nelze zrušit za jedno sezení kineziologie, zanesené trubky též musíte pročistit vícekrát. A tehdy už jsem věděla, že toto je má cesta a následovaly kurzy kineziologie One Brain u Bc. Lenky Hilgerové Hanzalové, pak přirozeně přišlo Reiki a kurzy Bachových esencí I. – II. a roční trénink Rodinných konstelací u Laďky Vala-Kovaříkové, kurz Regresní terapie –  HAP u Mgr. Markéty Humplíkové a dále Koučink na VŠAPs v Terezíně…

A určitě to není konec mého sebevzdělávání.

Vše mne velmi naplňuje a baví. Je úžasné vidět, jak vše se vším souvisí, jak vše do sebe zapadá a jak se u klientů objeví ten výraz „AHA“, kdy se najednou rozsvítí světýlko naděje, že ten život není zas tak nespravedlivý a kdo chce, vždy najde řešení na jakékoli životní nesnáze, ale je tu jedna veliká podmínka a tou je, že to řešení chce člověk najít, přijmout a pochopit sám, protože nikdo jiný to za něj neudělá.

Mnohdy to není vůbec lehké a spousta lidí to vzdá a vrátí se ke svému zajetému systému, který jim vlastně vůbec nevyhovuje, ale je jejich, už ho znají, mají ho po rodičích, tak si ho nechají.

Je i hodně lidí, kteří ve svém zajetém systému chování a přesvědčení nejsou spokojení a hledají změnu, tak pro takové lidi jsem tu a jako vždy, vyslechnu, vyptám se a pokusíme se najít společně, kdy a proč to co Vám nevyhovuje vzniklo a pokusíme se toho zbavit.