Bachovy esence

Kdo byl Dr. Edward Bach:

Dr. Edward Bach (1886-1936) byl anglický lékař bakteriolog, homeopat a autor mnoha lékařských i jiných knih a textů. Celý život zasvětil hledání systému, který by pomohl zharmonizovat tělo, mysl a duši a tím uzdravit člověka. Opustil svou zavedenou lékařskou praxi v Londýně, ordinaci prodal a po zbytek života hledal souvislosti mezi náladou člověka a jeho nemocí, mezi disharmonií v duši a projevech disharmonie na těle v podobě nemoci. Bádáním zjistil, že toto lze napravit pomocí výtažků květů a poupat volně rostoucích nejedovatých rostlin. Napsal o tom několik knih a pořádal přednášky i ve vědeckých kruzích. Posléze začal spolupracovat s homeopatickou lékárnou Nelsons v Londýně, kde se připravovali jeho květné esence. V této společnosti se Bachovy esence připravují podle originálního Bachova receptu dodnes v nezměněné podobě.

Co jsou Bachovy esence a jak působí:

Je to 38 výtažků z nejedovatých rostlin a květů, které rostou ve volné přírodě. Esence jsou přírodní, čisté, nejsou škodlivé a nemají vedlejší účinky. Pokud se vybere správná esence, dojde k vyladění a k harmonii těla, duše i mysli, dojde ke změně záporných emocí a člověk se cítí v pohodě a v souladu sám se sebou, tím se cítí spokojený a vyrovnán.

S čím Vám mohou Bachovy esence pomoci :

 Esence lze použít jak pro člověka, zvíře, tak i pro rostliny. Pomáhají tam, kde jsou v převaze emoce jako např. hněv, strach, zlost, lze je použít i v případě šoku, apatie a jiných negativních emocionálních projevů. Působí na problémy dlouhodobé i k náhlé.

Jak probíhá terapie Bachovými esencemi:

 Terapeut při konzultaci vyslechne a vyptá se na všechny informace vedoucí ke správnému určení té pravé esence a poté namíchá do mixovací lahvičky esence právě pro Vás. I na stejné příznaky nemoci, či špatného duševního stavu u dvou lidí můžou vyjít úplně jiné směsi. Každý člověk je originál a potřebuje tu svou lahvičku, proto se nedoporučují již namixované univerzální směsi.

Konzultace může probíhat osobně, telefonicky nebo emailem. Trvání 30-60 minut

Užívání připravené namixované  lahvičky na míru:

Namixovaná lahvička vydrží 1 měsíc, poté se musí obsah vylít, esence již neúčinkují. Kape se min 4×4 kapky za den, aplikace pomocí kapátka do úst, do vody nebo do jídla.