Co je KINEZIOLOGIE ONE BRAIN a jak vnímám kineziologii já:

Kineziologii chápu jako kosmetiku nebo masáž pro mozek a duši. Odejdete projasnění, příjemně unavení a uvědomíte si, proč a nač se držíte svých zvyků a programů, které Vám už nevyhovují, stresují Vás a nedovolí Vám se posunout dál.

Je to jemná metoda, která vyčistí bloky ve vašem mozku. Otevře vám oči, ujasníte si, kdo jste a ukáže Vám cestu dál.

Některé programy probíhají podvědomě a my o nich ani nevíme – pokud je vše v pořádku, není potřeba do nich zasahovat, pokud nás v něčem omezují, proč nezjistit jak z toho ven?

Proč si vybrat kineziologii One Brain mezi nespočetnými možnostmi ostatních metod?

Je to metoda jemná, vědecky podložená, vznikla v 60. letech z kineziologie (nauky o svalech), vypracovali jí Gordon Stokes a Daniel Whitesid pro odstranování dyslexie a poruch učení.

Nenahrazuje lékařskou péči, nevyléčí Vás, pouze odstraní bloky, ať už z dětství, dospívání nebo z doby nedávno minulé. Pokud Vy budete chtít, tak nastartujete sebe léčebný proces těla a to bez chemie a s vaší plnou účastí. Není to cesta jednoduchá, vyžaduje to po Vás spolupráci. Změna je proces, pokud opravdu chcete změnu nestojí nic v cestě.

Co dělá terapeut (facilitátor) a jak probíhá sezení?

Terapeut je pouze prostředníkem v komunikaci mezi vědomím, podvědomím a tělem. Pouze průvodce, který Vás, pokud budete chtít, navede k cíli.

Pomocí svalového testu se budeme doptávat na to, co Vám vadí, co vás brzdí a po zjištění kde je zakopaný pes, pomocí Kineziologie One Brain, tento problém – blok – odstraníme. Účinky každý pozná v jiném časovém odstupu, někdo druhý den, někdo do měsíce. Nejčastěji si změnu sami ani neuvědomíte – spíše okolí Vám dá najevo, že jste se nějak změnili a až potom si uvědomíte, že se chováte, jednáte trochu jinak a že se vám ulevilo.

Co lze vyřešit tím, že nastartujete nebo restartujete svou mysl, tělo a duši kineziologií One Brain?

  • Fóbie
  • Autoimunitní onemocnění – atopický ekzém, astma, alergie atd
  • Poruchy učení u dětí i dospělých
  • Potíže v komunikaci – zadrhávání v řeči, koktání, červenání, strach mluvit před cizími lidmi nebo na veřejnosti
  • Nesoustředěnost, bolesti hlavy, tréma, nespavost, hyperaktivita u dětí
  • Strachy a fobie, problémy s agresivitou
  • Potíže se sebedůvěrou, nízké sebevědomí
  • Stres z určitých životních situací, překonání obtížných životních situací – rozchod, rozvod, onemocnění nebo smrt blízkého člověka
  • Závislosti
  • Vztahové problémy: partnerské, mezi rodiči a dětmi, pracovní